Rajtidőpontok 2022

 

Bringatúra 2022. július 16. (szombat) – 9:00

Egyéni 109 km 2022. július 16. (szombat) – 16:30

Egyéni 50 km 2022. július 16. (szombat) – 16:55

Félmaraton 2022. július 16. (szombat) – 20:00

Csapatrajtok 2022. július 16. (szombat) – 16:35-től

Lupa Beach Run 5 km 2022. július 17. (vasárnap) – 9:00

Lupa Beach Run 10 km 2022. július 17. (vasárnap) – 10:00

Kölyök Körök gyerekfutamok 2022. július 17. (vasárnap) – 11:00-tól

Swim-Run 2022. július 17. (vasárnap) – 13:00

A RAJTIDŐPONTOK VÁLTOZTATÁSÁRA A VERSENYSZABÁLYZAT 14. PONTJA ÉRTELMÉBEN NINCS LEHETŐSÉG! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

CSAPAT NÉV LÉTSZÁM RAJTIDŐ
“Miénk a pálya!” – MÁV VSC 6 16:35:00
#nemcsaknekedfáj 7 16:35:00
A három amigó 3 17:20:00
A legnagyobb hercegnők 4 17:40:00
AAH 2 16:35:00
AJKAVÁDLI-UB. 7 17:05:00
ALFÖLDönfutók 4 17:40:00
Álom az élet 5 17:55:00
AmaTour 6 18:00:00
Amatőr Székely Góbék 4 17:15:00
Amatőrök 4 17:20:00
Angels’ Flow 5 17:40:00
Anteus beléptető rendszerek 7 17:00:00
Anti és Gergő 2 17:20:00
Arany Alkony Műveleti Központ 5 17:30:00
Atomcsigák 7 17:15:00
Bang 5 18:00:00
Baráti kör 6 17:20:00
Bayban az igazság 5 17:05:00
BAYkeverők 7 17:05:00
BayosCsajok 7 17:45:00
BAYvacs 5 17:45:00
BiaTeam 6 17:10:00
Biceg 5 16:35:00
BódisRun 2 17:50:00
Bosch Run AS Team 1 6 18:00:00
Bosch Run AS Team 2 6 18:00:00
Buba Team 5 17:10:00
Bulcsú és a tikkadt anyák 6 17:30:00
COM-FORTH ZÓNA 10 17:25:00
Csak egy éjszaka ???? 5 16:35:00
Csaksörlegyen 6 17:10:00
CSCS-CSAK CSAJOK 5 17:45:00
Cukrászda van a végén 5 16:35:00
DuOrczy 2 17:05:00
Egy fej különbség 2 17:25:00
Egyéjszakás Kaland 5 17:15:00
Elite Challenge team 8 16:35:00
Ennyire futotta nekünk mini 4 17:10:00
Ez már Füred? 10 17:30:00
Fatal Error 6 17:05:00
Feláldozhatók 4 17:40:00
Ferences Farkasok 5 16:40:00
FitFalka 4 17:05:00
Five a lábam 5 17:30:00
Fotel Ult-Run 109 4 16:40:00
Főnix Agria 4 17:15:00
FreeRunners 2. 6 18:10:00
FreeRunners 3. 4 18:05:00
Fuss Szada 5 16:45:00
Fuss Szada 2 5 16:45:00
Futadoki 8 17:40:00
Futó_KH 10 17:35:00
Futók, cicák, macskák és szobanövények 7 16:40:00
FutóSpanok 5 17:15:00
Futrinka 3 17:20:00
G-Híd Runners 7 17:55:00
Gang 8 17:30:00
GEHAR Running team 5 18:10:00
GIRLdülékenyek 4 16:40:00
Go Bridget! 7 17:15:00
Good Food 2 17:35:00
GSK Vaccines 10 17:50:00
GYSEV Sínen vagyunk 10 18:10:00
Hedonstore 3 18:10:00
Heim Pál Gyermekkórház 10 18:00:00
Heim Pál Négyes 4 17:00:00
Hótmindegy Girl Edition 4 17:20:00
HRSE 8 18:10:00
HRSE Jokers 8 16:45:00
Ivy RuNNing Team 10 17:35:00
Jó együtt! 6 17:25:00
Kettesben ultRUN 2 17:20:00
Kopott Cerkák 5 17:50:00
Kötöttpályások_Nekünk_8 8 17:35:00
Lake Placid 3 17:15:00
Lelkes 4 18:10:00
LMVIK JUNIOR 5 18:05:00
LMVIK Senior 5 18:05:00
Loversrunners 2 16:45:00
LUPAkodók 6 17:35:00
MI VAGYUNK A ROCK 5 17:50:00
Mit mondott Kun Béla? 2 16:40:00
Nem sétálunk bele!* 3 17:55:00
Nemtudomteam 10 17:10:00
Night Riders 6 17:55:00
NRG TEAM 4 18:10:00
Nyúlcipó 6 17:45:00
Orha Művek 5 17:50:00
OVB – Ott Van Benned! 5 17:10:00
Őrült Kaktuszok 4 16:40:00
Ötlettelen ötös 5 17:25:00
ÖTÖDÖLŐ 5 17:35:00
Pelyiék 2 16:40:00
PILOG Ultra Team 5 18:00:00
PP Sales 7 17:40:00
Prolan expressz 8 17:25:00
Rádióaktíva- a hegymászó és a riporter 2 18:10:00
Ranpage 5 17:25:00
Reménycsapat 6 17:25:00
Részegen jó ötletnek tűnt! 3 16:45:00
Revolution Slow Motion 8 17:05:00
RohamCsigák 4 16:35:00
Rohanosztag 2 17:00:00
RUNiris 6 16:45:00
RunningDad 4 17:45:00
Runtrough 4 17:35:00
Space 10 17:45:00
Spingirls 7 17:00:00
Sportfröccs BT 10 17:55:00
sprInterTicket 6 17:45:00
Szárnyalók 4 18:05:00
Szilas Team 2 17:55:00
Tápiógyörgyei Spuritusz 4 17:30:00
TárnokSprint 2 17:40:00
TDR Power Fitness Team 4 17:55:00
Tófutók 4 17:25:00
Totalkörbe 5 17:30:00
Trogrun 4 17:50:00
ULTRA Velence RUN 10 17:00:00
UltraUfók 6 16:45:00
UnstoppabLes 4 17:50:00
Vérnarancs 3 17:00:00
Yettel 6 18:05:00
Yettel Prime 8 18:05:00
Yettel Track 8 18:05:00
ZenGo 10 17:00:00
Zuba Team 3 17:00:00
Zuglói Gorillák 10 17:10:00

 

Menü